Scroll to top
  • PRACOVNÝ ČAS: 8:00 - 16:30

Vŕtaná studňa je investícia


Vypočítajte si návratnosť vlastnej studne

Zadajte všetky povinné údaje a kliknite na vypočítať.

m2
m

*Cena je orientačná a nezahŕňa vybavenie potrebných povolení, projektovú dokumentáciu a dopravu.

„Voda je všade,
otázka je v akej hĺbke“

6 dôvodov pre vlastnú studňu

Mať vlastnú vodu je dobrý nápad

Vlastný zdroj vody

Vďaka studni sa stanete nezávislým od dodávateľa a získate maximálnu kontrolu nad svojou spotrebou. Voda je zázrak a luxus, ktorý sa dá aj v tejto dobe za malý finančný obnos vlastniť.

Finančná úspora

Ako jednoducho usporiť peniaze, ktoré Vám každý deň v hektolitroch odplávajú? Jediná investícia do navŕtania vlastnej studne vám zabezpečí doživotný prísun kvalitnej vody zadarmo.

V každom ročnom období

Studne vŕtame v zime aj v lete, aby mohla byť vaša záhrada stále dostatočne zavlažovaná. Vďaka moderným technológiam môže byť vŕtanie studne uskutočnené aj v prípade zamrznutej pôdy.

Kdekoľvek na pozemku

Vŕtaná studňa zaberie minimálne miesto. Vrt má malý priemer a samotná šachta má 0,5m až 1,2m. Technológie, ktoré používame pri realizácii umožňujú vŕtať studňu aj v ťažšie dostupných miestach.

Žiadne baktérie v studni

Výhodou oproti kopanej studni je to, že je zamedzený priamy kontakt vonkajšieho prostredia s vodou v studni. Priestor je zaizolovaný a tým sa zabraňuje kontaminácii vody, ktorá sa v studni nachádza.

Dostatočná výdatnosť

Na rozdiel od kopanej studne, ktorá svojou hĺbkou dosahuje len k podpovrchovej spodnej vode, je vŕtaná studňa oveľa hlbšia a dostane sa tak ku hlbšej vode. Preto vám ani v období sucha nevyschne.

Kontaktujte nás pre odbornú konzultáciu.

Poradíme vám, ako vybrať to správne riešenie pre vás