Rýchly kontakt Zavolajte alebo pošlite správu.
Zavolajte nám na číslo +421 948 367 434 alebo nám pošlite správu cez kontaktný formulár. Po jeho vyplnení Vás bude kontaktovať náš pracovník.

Studňa na Vianoce? Prečo nie!

Prichádzajú Vianoce, čas pohody, relaxu, vianočných kolá
v a nakupovania.

Nakupovať sa dá hocičo. Prečo však utrácať peniaze na nepotrebné veci, keď môžete radšej vložiť kapitál do užitočného a prospešného projektu.

Ak neviete, kam investovať našetrené peniaze, obráťte sa našu firmu. Dobrá Studňa vie a poradí, aký vianočný darček by sa perfektne hodil.

 

Prečo Dobrá Studňa?

 

Voda je zdrojom života, zdravia a čistoty. Našou misiou je prinášať tieto hodnoty do vášho každodenného života.

Zaoberáme sa budovaním studní na kľúč, presne podľa požiadaviek klienta.

Pre oboznámenie, na trhu existujú 3 typy studní. V našej špecializácii sú tzv. vŕtané

studne patriace k najrozšírenejším druhom, hoci jej vstupné investície sú o čosi drahšie ako studne narážané alebo kopané.

 

Na našej stránke sa dočítate tiež o našej funkcii “ kalkulačka návratnosti”, kde si môžete vypočítať približné náklady, ak budete mať záujem o studňu na kľúč. Link tu.

Okrem našej expertízy v obore budovania studní, je tiež naším cieľom poskytnúť pre vašu studňu riešenia vo výbere toho správneho čerpadla.

 

Pre tých, ktorí máte záujem stať sa energicky nezávislým a zvoliť dnes čoraz populárnejší a alternatívnejší zdroj tepelnej energie, Dobrá Studňa navrhne a zvolí na základe obhliadky vašej domácnosti, aký typ tepelného čerpadla je najvhodnejšie použiť.

 

Čo si na Vianoce vyberiete z našej ponuky vy?

 

Určite sa nájde niečo, čím potešíte rodinu.

Alebo môžete finančne prispieť najbližším pri realizácii ich projektu. My vám sprostredkujeme vianočné poukážky a pribalíme k tomu aj perá od našej firmy.

Stačí si len vybrať a kontaktovať nás priamo na našej adrese, zavolať na telefónne číslo:  +421 948 367 434 alebo napísať email na: info@www.dobrastudna.sk.

christmas-tree

 

0 Príspevkov

Zanechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*