Scroll to top
  • PRACOVNÝ ČAS: 8:00 - 16:30

Studňa na Vianoce? Prečo nie!

Prichádzajú Vianoce, čas pohody, relaxu, vianočných kolá
v a nakupovania.

Nakupovať sa dá hocičo. Prečo však utrácať peniaze na nepotrebné veci, keď môžete radšej vložiť kapitál do užitočného a prospešného projektu.

Ak neviete, kam investovať našetrené peniaze, obráťte sa našu firmu. Dobrá Studňa vie a poradí, aký vianočný darček by sa perfektne hodil.

 

Prečo Dobrá Studňa?

 

Voda je zdrojom života, zdravia a čistoty. Našou misiou je prinášať tieto hodnoty do vášho každodenného života.

Zaoberáme sa budovaním studní na kľúč, presne podľa požiadaviek klienta.

Pre oboznámenie, na trhu existujú 3 typy studní. V našej špecializácii sú tzv. vŕtané

studne patriace k najrozšírenejším druhom, hoci jej vstupné investície sú o čosi drahšie ako studne narážané alebo kopané.

 

Na našej stránke sa dočítate tiež o našej funkcii “ kalkulačka návratnosti”, kde si môžete vypočítať približné náklady, ak budete mať záujem o studňu na kľúč. Link tu.

Okrem našej expertízy v obore budovania studní, je tiež naším cieľom poskytnúť pre vašu studňu riešenia vo výbere toho správneho čerpadla.

 

Pre tých, ktorí máte záujem stať sa energicky nezávislým a zvoliť dnes čoraz populárnejší a alternatívnejší zdroj tepelnej energie, Dobrá Studňa navrhne a zvolí na základe obhliadky vašej domácnosti, aký typ tepelného čerpadla je najvhodnejšie použiť.

 

Čo si na Vianoce vyberiete z našej ponuky vy?

 

Určite sa nájde niečo, čím potešíte rodinu.

Alebo môžete finančne prispieť najbližším pri realizácii ich projektu. My vám sprostredkujeme vianočné poukážky a pribalíme k tomu aj perá od našej firmy.

Stačí si len vybrať a kontaktovať nás priamo na našej adrese, zavolať na telefónne číslo:  +421 948 367 434 alebo napísať email na: info@www.dobrastudna.sk.

christmas-tree

 

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *