Scroll to top
  • PRACOVNÝ ČAS: 8:00 - 16:30

Vrátené náklady za studňu, s pomocou našej funkcie sa dozviete viac.

Investovali ste peniaze do nákupu studne a radi by ste sa dozvedeli, ako dlho bude približne trvať, kým sa vám vrátia peniaze?

U nás, v Dobrej Studni sme zaviedli výnimočnú novinku. Nazvali sme túto funkciu „kalkulačkou návratnosti“.

 

Čo je to kalkulačka návratnosti?

 

Je to naša nová funkcia, prostredníctvom ktorej si môžete vypočítať, za aký približný čas sa vám investované peniaze vrátia.

Určená pre vás, ktorí majú záujem o vybudovanie studne a radi by ste, aby sme vám pomohli zistiť všetko potrebné k tomu.

Kalkulačka návratnosti vznikla na podnet vás, klientov, a patrí k prvým krokom, ktoré by ste ako potenciálny klient mali zvážiť pri svojom rozhodovaní.

Na základe vyplnených údajov a vygenerovaného výpočtu sa potom môžete pustiť do spolupráce s nami a požiadať o zaslanie cenovej ponuky.

Nie je to len investícia na teraz, ale samozrejme s tým treba počítať aj do budúcnosti, pretože náklady sa postupne vrátia a budete z toho vonkoncom profitovať nielen vy, ale aj vaše deti.

 

Údaje, ktoré potrebujete vedieť

Ak kliknete na našu webstránku, Dobrá Studňa, zjaví sa vám na prednej strane kalkulačka návratnosti.

Je potrebné zadať údaje ako je počet členov v domácnosti, rozloha zavlažovacej plochy, hĺbka studne, ale aj cenu stočného a cenu studne za bežný meter (BM).

Automaticky potom naša funkcia vypočíta, koľko rokov potrvá, kým sa peniaze vrátia naspať.

Toto vám pomôže pri rozhodovaní o spolupráci s nami a realizácii projektu. Nasleduje len vyplnenie základných osobných údajov a spolupracovníci v Dobrej Studni vás automaticky kontaktujú a zašlú podrobné informácie.

 

Našim cieľom sú inovácie a nové nápady.

Zakomponovali sme ich do projektov tak, aby sme zvyšovali záujem klientov a zároveň im ponúkli riešenia, ktoré im dopomôžu v rozhodovaní o kúpe studne.

Máme snahu vyvíjať sa smerom vpred. Pomocou tejto aplikácie chceme poskytnúť čo najviac informácií. Veríme, že kalkulačka návratnosti uľahčuje pochopenie danej problematiky a pomôže vám odpovedať na otázky, ktoré sa týkajú aj tých najmenších detailov.

Napredujte spolu s nami. Uľahčite si rozhodovanie a vyskúšajte našu kalkulačku návratnosti.


screen-shot-2016-10-01-at-5-18-15-pm

 

 

1 comment

  1. […] Na našej stránke sa dočítate tiež o našej funkcii “ kalkulačka návratnosti”, kde si môžete vypočítať približné náklady, ak budete mať záujem o studňu na kľúč. Link tu. […]

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *