Scroll to top
  • PRACOVNÝ ČAS: 8:00 - 16:30

Dobrá studňa a Dobré čerpadlo – spolupracujeme aby sme prinášali to najlepšie čo vieme

Kedysi stačilo tak málo, vlastniť pozemok mať dobrého syna, či suseda, kúpiť krompáč , nájsť si suseda z citom pre hľadanie vody a voda bola na svete. Nikoho netrápilo, či studňa bude vykopaná zajtra, či o mesiac a či bude absolútne nezávadná, však o tom sa presvedčil po mesačnom užívaní ako sa mu darí. Voda jednoducho bola, niekedy málo, niekedy veľa, nie vždy krásne čistá, ale bola.

Avšak doba sa mení a ľudia kladú väčšie a väčšie nároky na kvalitu, či výdatnosť vody. Čo je samozrejme správne, iba to nás posúva vpred. Ľudia často premýšľajú ako dlhodobo ušetriť peniaze a pritom dostávať kvalitu na akú sú už v tejto dobe zvyknutí.

A práve preto vznikla Dobrá studňa (www.dobrastudna.sk), ktorá sa Vám snaží poskytovať všetky služby spojené s dodávkou, či už pitnej, alebo úžitkovej vody na miesto vášho určenia. Venujeme sa problematike zásobovania vodou rodinných domov, záhradkárskych osád, jednoducho všade tam, kde je voda nevyhnutná. Ponúkame dostatok informácii a rád ako postupovať, ak máte záujem o vlastný zdroj vody, byť nezávislý od dodávateľa vody a šetriť tak finančné prostriedky.

Keďže sa snažíme o zabezpečenie komplexnej služby spolupracujeme s firmou Spoľahni sa s.r.o. (www.dobrecerpadlo.sk), ktorá sa zaoberá poradenstvom pri výbere vhodného ponorného čerpadla, alebo domácej vodárničky, podľa konkrétnych potrieb pre zásobovanie podzemnou vodou. Ďalšou službou je aj predaj a osádzanie vodomerných šachiet, ale aj  začerpávanie, čistenie a zmeranie výdatnosti vŕtaných studní

Taktiež Vám Dobrá studňa vie vždy zabezpečiť  záručný a pozáručný servis do 24 hodín od nahlásenia poruchy.

Ak viete, že chcete VLASTNÚ VODU a chcete byť nezávislým užívateľom, obráťte sa na odborníkov z Dobrej studne a radi k Vám prídeme studňu vyvŕtať. Nie je nič lepšie ako dostať studňu na kľuč za pár dni.

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *